Zarządca nieruchomości Poznań i okolice

„Nieruchomości w dobrych rękach”

zarządca nieruchomości poznań

O nas

Zarządca nieruchomości to osoba fizyczna odpowiedzialna za podejmowanie decyzji i działań, które pozytywnie wpłyną na utrzymanie dobrej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości i zapewnią bezpieczne użytkowanie obiektu. Taki fachowiec dba między innymi o finanse nieruchomości, optymalizację kosztów jej eksploatacji, jak również o stan techniczny obiektu czy obsługę umów z dostawcami usług.

Ponadto, zarządca powinien pozostać w stałym kontakcie z właścicielem nieruchomości i pośredniczyć w załatwianiu spraw między właścicielem a lokatorami.

Nasi zarządcy nieruchomości

Lista obowiązków zarządcy nieruchomości jest dość długa ‒ taki fachowiec musi więc dysponować wiedzą z wielu dziedzin, wyróżniać się dobrą organizacją pracy i na bieżąco śledzić zmiany w przepisach prawa. Nasi zarządcy w branży działają od lat i mogą pochwalić się zarówno umiejętnościami, jak i doświadczeniem.

DARIUSZ SIWCZAK

Dariusz Siwczak – Zarządca nieruchomości

e-mail: d.siwczak@administratornajmu.pl

Zarządca nieruchomości ‒ nieruchomości są prawdziwą pasją Dariusza i trzeba przyznać, że na temat zarządzania wszelkiego typu obiektami i lokalami wie naprawdę wiele. Bardzo dobrze zorganizowany, dysponujący specjalistyczną wiedzą i lubiący nowe wyzwania.

ZDJĘCIE MOJE (4)

Marcin Wilczyński – Zarządca nieruchomości

e-mail: m.wilczynski@administratornajmu.pl

Zarządca nieruchomości – licencjonowany pośrednik nieruchomości, który może pochwalić się doskonałą znajomością rynku oraz wiedzą z zakresu prawa. Specjalista, który nie tylko znajdzie nieruchomość w 100% dostosowaną do Waszych potrzeb, ale też zadba o to, by transakcja przebiegała w całkowicie bezpiecznych warunkach.

Oferta

Zarządzanie i administracja najmem

Zapewniamy kompleksową obsługę najmu, przeprowadzamy prace porządkowe, szukamy najemców, sporządzamy umowy. Dbamy o bezpieczeństwo finansowe właściciela nieruchomości, weryfikujemy wypłacalność najemcy, kontrolujemy płatności, a w razie potrzeby zajmujemy się windykacją długu.

Audyt techniczy

Audyt techniczny nieruchomości to nic innego jak sprawdzenie stanu technicznego obiektu. Podczas audytu wykonujemy takie czynności, jak analiza dokumentacji technicznej, inwentaryzacja i pomiary nieruchomości, kontrola stanu instalacji i wiele innych. Zaleca się przeprowadzenie audytu przed zakupem czy wynajmem nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami to skomplikowany proces, w którym nawet niewielki błąd może narazić właściciela lokalu na straty. Nasz zespół zawsze dokładnie analizuje każdą decyzję, bacznie śledzimy przepisy prawa i szukamy optymalnych w danym przypadku rozwiązań.

Obsługa finansowa

Zapewniamy obsługę finansową nieruchomości. W tym zakresie przeprowadzamy takie czynności, jak: wystawianie faktur, rozliczenia z dostawcami usług, rozliczenia z najemcami, przygotowanie analiz finansowych, ewidencja kosztów i przychodów. Na bieżąco informujemy właściciela o sytuacji finansowej obiektu.

Zarządzanie wynajmem mieszkań, pokoi

Zarządzanie wynajmem mieszkań i pokoi to kolejna z naszych usług. Zapewniamy kompleksową organizację procesu najmu lokali mieszkalnych w nowo powstałych, jak i starszych obiektach. Dbamy o pełne bezpieczeństwo całej transakcji, przygotowujemy umowy i koncentrujemy się na każdym szczególe.

Obsługa techniczna

Zadbamy o nienaganny stan techniczny nieruchomości, będziemy też czuwać nad przeprowadzeniem okresowej kontroli instalacji oraz wszelkiego typu urządzeń. W przypadku niewielkich usterek zapewniamy sprawną pomoc pogotowia technicznego, zajmujemy się także organizacją większych prac remontowych i konserwacyjnych.

Kogo obsługujemy?

Na rynku nieruchomości działamy od lat! Zarządzamy mieszkaniami i nieruchomościami. Doskonale wiemy, jak zarządzać nowo powstałymi, jak i starszymi obiektami. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli nieruchomości wszelkiego typu.

Klientów indywidualnych

Szukasz najemców mieszkania, domu czy innego obiektu? Potrzebujesz wsparcia fachowców? Służymy pomocą! Współpracujemy również z klientami indywidualnymi.

Klientów biznesowych

Do współpracy zapraszamy też klientów, biznesowych zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi, zajmujemy się obsługą najmu i szeregiem innych kwestii.

Wspólnoty mieszkaniowe

Zajmujemy się pośrednictwem między właścicielem nieruchomości a wspólnotą mieszkaniową. M.in rachunki, dokumenty, czynsze.

Deweloperów i inwestorów

Zarządzamy nowo powstałymi osiedlami i obiektami, nasz zespół zadba o to, by lokatorzy mogli jak najszybciej wprowadzić się do mieszkania, a przedsiębiorcy zacząć działać w wynajętym lokalu.

Nasze atuty

Dlaczego warto współpracować w naszą firmą? Już wyjaśniamy!

  • Kompleksowa oferta ‒ zapewniamy obsługę finansowo-księgową, techniczną i prawną obiektu.
  • Na bieżąco kontrolujemy sytuację finansową nieruchomości i dbamy o to, by była ona coraz lepsza.
  • Na bieżąco kontrolujemy stan techniczny budynku.
  • Jestesmy w stałym kontakcie z właścicielami nieruchomości i dbamy o ich interesy.
  • Oferty szyjemy na miarę potrzeb zainteresowanego.
  • Mamy ponad 12 lat doświadczenia w branży.
  • Wciąż uczestniczymy w szkoleniach i udoskonalamy naszą wiedzę.

 

Zarządzanie nieruchomościami to nasza specjalność! Świadczymy kompleksowe usługi, zajmujemy się kwestiami finansowymi,  sporządzaniem dokumentacji, obsługą prawną i techniczną lokali. Ponadto, wspieramy właścicieli przy  podejmowaniu decyzji, które będą miały wpływ na kondycję nieruchomości.

Do współpracy zapraszamy klientów biznesowych i prywatnych.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń.

Administrowanie nieruchomościami

ul. Chwaliszewo 72/1

61-104 Poznań

kontakt@administratornajmu.pl

NIP: 972-104-04-31

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Sprawdź też: Cennik, Wykaz zarządców, Nasz Blog | Administrowanie nieruchomościami Poznań © 2019